bouquet

logo
Hotel BRASILIA

1 1 1 1 1 1 1 1 1

Hotel Brasilia e nachází na pobřeží Toskánska, v samém srdci Versilie, v lokalitě Motrone s překrásnou písečnou pláží se standardním vybavením, u městečka Marina di Pietrasanta.
Hotel stojí uprostřed rozsáhlého piniového háje a jeho průčelí směruje k moři. Najdete jej na nábřeží Lungomare Roma ve vzdálenosti pouze 200 m od veřejné pláže.
Náš hotel je rodinný podnik typu Bed & breakfast, který je vybaven veškerými vymoženostmi pro zajištění dokonalého pohodlí, relaxu a komfortu v pohostinné atmosféře.
K dispozici je velké parkoviště kolem hotelu s parkovacími místy pro všechny hotelové pokoje; některé z nich jsou chráněné před sluncem. Naleznete zde velkou zahradu vybavenou stolky a židlemi, jak rovněž i terasu, která je ideálním místem pro příjemné chvíle pohody při čtení a odpočinku.
Hotel má k dispozici 41 pokojů s výhledem na moře; některé z pokojů mají balkon nebo terasu.
Velká společenská místnost vedle baru je zařízena příjemnými pohovkami a křesly s nábytkem ve stylu Vintage a Vám nabízí prostor, ve kterém se můžete věnovat svým zálibám a hobby, společenským konverzacím nebo kde lze jednoduše relaxovat sledováním oblíbených televizních pořadů.
Společné prostory jsou plně klimatizovány. Hotelová hala je pokryta signálem wifi.
Bufetová snídaně v rozsahu rozšířeného kontinentálního menu, které si host servíruje sám, se podává v příjemně prosvětleném sálu. Na nejvyšším poschodí je zřízeno solárium, ideální místo pro každého, kdo se rád opaluje a relaxuje v příjemném a pohodovém prostředí, kde se zároveň můžete kochat nádherným pohledem na pobřeží.


Visualizza Hotel Brasilia in una mappa di dimensioni maggiori


Hotel BRASILIA

EFFEA sas di Andrea Monnanni & C. , Viale Lungomare Roma 333 Marina di Pietrasanta
P.IVA 00366180461