bouquet

logo


 Hotel BRASILIA

1 1 1 1 1 1 1 1 1

Hotel Brasilia z przepiękną, typowo wyposażoną, piaszczystą plażą, znajduje na Riwierze Toskańskiej, w sercu Versilii, na terenie Marina di Pietrasanta, w miejscowości Motrone.
Obiekt otoczony jest zielonym lasem piniowym, z widokiem na morze i nabrzeże Lungomare Roma, od ogólno dostępnej plaży dzieli go tylko 200 metrów.
Rodzinny hotel typu bed&brekfast oferuje wszelkie wygody, zapewniające wypoczynek w komfortowych warunkach i miłej atmosferze.
Obok hotelu znajduje się obszerny parking mogący pomieścić samochody wszystkich gości zajmujących pokoje. Niektóre z miejsc są osłonięte od słońca.
Duży ogród oraz taras ze stolikami i miejscami do siedzenia, to idealne miejsca na relaks i zagłębienie się w lekturze. Hotel posiada 41 pokoi, wszystkie z widokiem na morze, niektóre z nich z balkonem lub tarasem.
Obszerny salon obok baru wyposażony w wygodne kanapy, fotele i meble w stylu vintage to idealne miejsce na miłe spędzanie czasu, pogawędki lub oglądanie telewizji, ciesząc się chwilą relaksu i wytchnienia.
Pomieszczenia wspólne są klimatyzowane, a w holu hotelowym zapewniono dostęp do Internetu drogą radiową (Wi-Fi).
W jasnej i słonecznej sali śniadaniowej goście mogą spożywać przygotowany w formie bufetu poranny posiłek.
Na ostatnim piętrze budynku znajduje się solarium, idealne miejsce dla tych, którzy pragną nabrać opalenizny i wypoczywać w ciszy, rozkoszując się przepięknym widokiem wybrzeża.


Visualizza Hotel Brasilia in una mappa di dimensioni maggiori


Hotel BRASILIA

EFFEA sas di Andrea Monnanni & C. , Viale Lungomare Roma 333 Marina di Pietrasanta
P.IVA 00366180461