bouquet

logo
Hotel BRASILIA

1 1 1 1 1 1 1 1 1

Hotel Brasilia sa nachádza na toskánskom pobreží, v samotnom srdci Versilie, v lokalite Motrone s nádhernou piesočnatou plážou so štandardným vybavením, pri mestečku Marina di Pietrasanta.
Hotel je doslova obkolesený rozsiahlym píniovým hájom a jeho priečelie smeruje k moru. Nájdete ho na nábreží Lungomare Roma len 200 m od verejnej pláže.
Náš hotel je rodinný podnik typu Bed & breakfast, ktorý je vybavený tak, aby dokázal poskytnúť dokonalé pohodlie, relax a komfort v pohostinnej atmosfére.
K dispozícii je veľké parkovisko okolo hotela s parkovacími miestami pre všetky hotelové izby, pričom niektoré z nich sú chránené pred slnkom.
Je tu tiež veľká záhrada so stolíkmi a stoličkami ako aj terasa, ktorá je ideálnym miestom pre príjemné chvíle pohody pri čítaní a odpočinku.
Hotel má k dispozícii 41 izieb s výhľadom na more, pričom niektoré z nich sú vybavené balkónom alebo terasou.
Veľká spoločenská miestnosť vedľa baru je zariadená pohodlnými sedačkami a nábytkom v štýle Vintage; nájdete tu priestor, v ktorom sa môžete venovať svojim záľubám a hobby, spoločenským konverzáciám alebo kde možno jednoducho oddychovať pri sledovaní televíznych programov.
Spoločné priestory sú plne klimatizované. V hotelovej hale je zaistené pokrytie wi-fi signálom.
Rozšírené kontinentálne raňajky sa podávajú v príjemne presvetlenej sále formou bufetu, kde sa hosť obsluhuje sám. Na najvyššom poschodí je zriadené solárium, ideálne miesto pre tých, ktorí sa radi opaľujú a relaxujú v príjemnom a pokojnom prostredí a zároveň sa môžu kochať prekrásnym výhľadom na pobrežie.


Visualizza Hotel Brasilia in una mappa di dimensioni maggiori


Hotel BRASILIA

EFFEA sas di Andrea Monnanni & C. , Viale Lungomare Roma 333 Marina di Pietrasanta
P.IVA 00366180461